Święto Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 13 X 2022r. w Naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia. „Pierwszaki” zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów szkoły, a na dowód swojej wdzięczności wykonali cudowne piosenki i wyrecytowali piękne wierszyki. Pani Dyrektor Izabella Kraemer symbolicznym ołówkiem dokonała pasowania na ucznia, a dzieci z wielkim zaangażowaniem ślubowały rzetelnie wypełniać swoje szkolne obowiązki.

Swoją obecnością zaszczycił Nas były dyrektor tej szkoły Pan Andrzej Łesyk, obecny inspektor oświaty w Urzędzie Miejskim w Bornem Sulinowie. Podarował Naszym maluchom w imieniu Pani Burmistrz Doroty Chrzanowskiej torbę pyszności, aby jeszcze bardziej osłodzić pierwszoklasistom ten wyjątkowy dzień, za co serdecznie dziękujemy. 

O nauczycielach i pracownikach szkoły nie zapomniał Nasz Samorząd Uczniowski, który pod okiem Pani Uli Olejniczak przygotował krótkie wystąpienie i wręczył każdemu piękną różę.

Dziękujemy także Radzie Rodziców za pamięć i obsypanie kwiatami Pani Zyty Pawlak oraz Pani Joanny Dadon w podziękowaniu za ich trud włożony w wychowanie i przygotowanie tych szkrabów do życia w szkole.

Dzień pełen uśmiechu i wzruszeń!

Dziękujemy! 

Print Friendly, PDF & Email